Sýrárna u Kahanu, Lipová 819/16, Most | +420 721 39 00 19 | SyryProRadost@syrarna-raj.cz | Facebook

PROČ JSME SÝRY PRO RADOST

Specializujeme se na prodej kvalitních sýrů, vína, delikates a regionálních produktů. Umíme a s radostí děláme sýrové talíře, sýrové mísy, dárkové balíčky, dárkové kazety a koše.

PROČ PRÁVĚ SÝRY?

Vždycky jsem se zajímala o zdravější životní styl a kvalitnější způsob stravování, s čímž úzce souvisí konzumace a dostupnost kvalitních potravin.

Protože nemohu být odbornicí na všechno, vybrala jsem si specializaci kvalitních sýrů. Život to tak zařídil. Máme přátele ze sýrové branže jak z Čech, tak z Holandska. Navíc milujeme víno, a to přeci k sýrům neodmyslitelně patří. Rádi podporujeme české regionální výrobce kvalitních potravin.

PROČ VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB?

Smyslem mého života je vést šťastnější a kvalitnější život. Přeji si, aby se lidé více radovali ze života a z běžných všedních okamžiků. Mým cílem je, aby měli zákazníci dostup ke kvalitním potravinám, které v běžné prodejní síti nekoupí.

Věřím, že si  každý může dovolit koupit kvalitní produkt a nemusí to stát mnoho. Je pro mě zásadní, abyste sýry ochutnali předem, než si správně vyberete, díky tomu budete mít jistotu, že odcházíte se správným kouskem sýra.

Přeji si, ať se v našem obchůdku cítíte jako doma a máte radost z nákupu. Dovolte si kousek zdravého sýru ke svačině pro lepší pocit nebo si obohaťte posezení s přáteli se sýrovými dobrotami. Jednoduše si dělejte radost a zpříjemněte si den.

NAŠE PŘIDANÁ HODNOTA

Zjistila jsem, že mi obohacuje život, když mohu dělat radost ostatním. Mám radost, když mohu lidem pomáhat.

Radost pomáhat se správným výběrem produktu a vhodného dárku, radost podělit se zajímavými informacemi, které mohou někomu pomoci. Mám radost, když si mohu s vámi jen tak popovídat a díky tomu obohatit život sobě a ostatním. 

Naše práce má smysl. Děkujeme!

S úctou, Jana Fišerová

Dělejme si radost.