Sýrárna u Kahanu, Lipová 819/16, Most | +420 721 39 00 19 | SyryProRadost@syrarna-raj.cz | Facebook

NABÍDKA VÍN

Moravská vína | Zahraniční vína

Moravská vína

Vinařství Výmola - vína za Velkomoravských Mikulčic

Vinařství Výmola je malé rodinné vinařství. Zabývá se výrobou přívlastkových vín z hroznů pěstovaných ve vlastních vinohradech. Ty se nacházejí v srdci Podluží nejjižnější části Moravy – v obci Mikulčice.

Proč spolupracujeme právě s vinařstvím Výmola?

Ty správné lidi nemusíte vidět, stačí se s nimi slyšet. Přesně tohle jsme zažili s Martinou a Broňkem, majiteli, když jsme domlouvali spolupráci. Umí dělat výborná přívlastková vínečka a navíc za skvělou cenu. Jejich pozdní sběry a výběry z hroznů jsou faaakt dobré. Navíc se pyšní mnoha zlatými, stříbrným i bronzovými vinnými medailemi!

Vymola-logoNavíc z tohoto vinařství můžete ochutnat vína jak typická pro tento region, tak méně rozšířené odrůdy jako Viognier, Saphira či Děvín. Neznali jsme tyto odrůdy a díky Výmolům už je známe my i naši zákazníci.

Heslo vinařství: Tož dojdite okoštovat…
Na to říkám: Nemusíte nikam jezdit, stačí dorazit k nám!

Vinařství Vajbar Rakvice

Broněk Vajbar, majitel, o svém vinařství říká, že jsou středně velké rodinné vinařství s moderním přístupem k vínům, vinařství a životu. Vinařství se specializuje jak na růžová vína, tak na Frizzante a aromatické odrůdy.

Vajbar

Vinařství se nachází v tom nejjižnějším koutě jižní Moravy asi 40 km jihovýchodně od Brna v těsném sousedství Lednicko - Valtického areálu.

Heslo vinařství: …nejkrásnější ženy a nejlepší vína…

Proč spolupracujeme s vinařstvím Vajbar Rakvice?

Frizzante Muškát moravský mne a mou kamarádku opravdu dostal. Právě díky tomuto vínu jsme s vinařstvím začali spolupracovat.

Navíc na vinařské soutěži JAROVÍN ROSÉ 2017 opět sklidilo vinařství úspěch. Obhájilo loňský titul na nejlepší kolekci růžových vín a odváželo si 4 medaile.

A také v hodnocení kategorie perlivých a šumivých vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2017 si odváželi královské medaile:

  • Zlato Sekt Vajbar Barrique Brut 2014
  • Stříbro Frizzante Muškát moravský 2016
  • BRONZ Frizzante Veltlínské zelené 2016

Kdo by nechtěl spolupracovat s takovými odborníky?

Proč ANNOVINO?

Lednicko-valtický areál - kdo z Čechů by někdy nenavštívil nebo neznal slunný jih Moravy.

Především se nám líbí elegantní a sympatické Pohádkové láhve vín, navíc s oceněním vinařství roku. Kdo by odolal tak svůdnému vínu za příznivou cenu?

Vinařství Lednice ANOVINO

Vinařství Lednice ANNOVINO obnovilo slavnou tradici výroby vína v Lednici na Moravě.

Vinařství nabízí úspěšná vína Lednicko-valtického areálu a 13 sklepů. Vinařství zpracovává hrozny z více než 200ha vinic. Navíc jsou to i hrozny z vinohradů Mendelovy Univerzity, se kterou úzce spolupracuje.

Toto vinařství a VALTICKÉ PODZEMÍ se pyšní oceněním TOP VINAŘSKÝ CÍL PRO ROK 2014, “Nejlepší vinařství ČR za rok 2012” (ocenilo Kudy z nudy) a stalo se vítězem “Vinařství roku 2012 - Vindemia Publica”.

Bio a biodynamická vína

BIO vína mají nenahraditelnou přidanou hodnotu. V bio víně se mnohem více projevuje osobnost odrůdy a terroir – jakýsi původní charakter vína daný místem, tj. jeho půdními a klimatickými podmínkami. Biozemědělství omezuje používání chemických látek, proto v bio a biodynamických vínech nenajdeme nic, co by škodilo přírodě a především nám, lidem.

Přijďte si vybrat do našeho obchůdku

Zavolejte nám

+420 721 39 00 19

Napište nám

syryproradost@syrarna-raj.cz

Jsme na facebooku

www.facebook.com/syrarnaraj

Můžete také využít náš kontaktní formulář, budeme vás kontaktovat zpět

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Buďte šťastní a dělejte si radost.

Rádi vás uvidíme.