Sýrárna u Kahanu, Lipová 819/16, Most | +420 721 39 00 19 | SyryProRadost@syrarna-raj.cz | Facebook

DEGUSTACE U ANDĚLA

pozvánka na degustaci 26.01.2017

Degustace u Anděla…To zní dobře… Tak božsky…Tak andělsky…

Ve blogovém článku Sbíhají se mi sliny… jsem vám nastínila, co to taková degustace je a co si pod tím pojmem a celou akcí představit.

Sama jsem zvědavá na „andělskou“ degustaci. Zvědavá, kolik se nás sejde, zvědavá, jakou partu vytvoříme, zvědavá na novinky, které pan Pražák (somelier) přiveze, zvědavá, jestli všechno klapne, jak má. Říká se přece, kde je vůle, tam je cesta. A my jsme připraveni udělat pro vaši spokojenost všechno, co je v našich silách a možnostech.

Možná bych mohla říct, že to byla náhoda. Ale víte přece, že náhody neexistují a co se má stát, se stane. Na Silvestra jsem se seznámila s partou zajímavých lidí a dali jsme síly dohromady. Jsem ráda, že vás ve čtvrtek budeme moci uvítat na degustaci ve staronovém prostředí. Přiznám se, že do té doby, jsem Restauraci a Bar ČERNÝ ANDĚL míjela obloukem. Neměla jsem důvod, proč tam zajít. Za to teď je jich mám hned několik. Přátelské a moderní prostředí, profesionální obsluha, dobré jídlo, zkušené a milé majitelky Blanka a JitkaRestaurace a Bar Černý Anděl, které na jaře loňského roku rozhýbaly zdejší restauraci. Co z mého pohledu hodnotím velmi kladně je nekuřácké prostředí.

Přidáte se? Ve čtvrtek 26.1.2017 od 19 hodin to rozjedeme na plný pecky.

V rámci této degustace nás čeká 6-ti chodové menu. 3 druhy bílého vína, 3 druhy červeného vína ve vhodné kombinaci se sýry a delikatesami naší Sýrárny RaJ u Kahanu. V závěru si pochutnáte na večeři od šéfkuchaře podniku a něco sladkého k zakousnutí také bude.

Samotná degustace má dobu trvání cca 90-120 minut. Když budete chtít, můžete si samozřejmě ještě posedět a nechat si otevřít třeba láhev vína.

Kapacita Restaurace a Baru ČERNÝ ANDĚL je dostatečná, proto si vstupenky můžete stále zakoupit přímo Sýrárně nebo ČERNÉM ANDĚLovi (u Sportovní haly Most). Pro rezervaci nám můžete zavolat na 721 39 00 19 (Sýrárna), 777 133 171 (ČernýAnděl), napsat na email syryproradost@syrarna-raj.cz.uvirt62.active24.cz.

Přeji vám krásný slunečný den a ve čtvrtek se těšíme naviděnou.

Vaše Janča Fišerová

Jana Fišerová

 

Komentáře
  • Zůstaňte s námi

    Chcete vědět o novinkách, dění, akcích, zajímavostech, či našich kulinářských událostech?

  • Kategorie