Sýrárna u Kahanu, Lipová 819/16, Most | +420 721 39 00 19 | SyryProRadost@syrarna-raj.cz | Facebook

MASOVÉ SKLENICE OD ZRCADLA

Když mě pan Roušar kontaktoval a nabízel mi svoje produkty, říkala jsem si, co to bude.

Masové sklenice od ZrcadlaVýrobky Od Zrcadla? – to zní zajímavě.

Masové sklenice výhradně z prasat českých regionálních chovů bez konzervantů a stabilizátorů?  – to zní ještě zajímavěji.

 

Jo, vlastně proč ne. Když to nezkusíme, tak to nezjistíme.

K tomuto článku mě nakopla má dnešní iniciativa nafotit fotky na náš facebookový profil, abychom vás konečně informovali o produktu, který cca již 3 měsíce na obchůdku seženete.

Zakládáme si na tom, abychom vám nabízeli produkty v co nejvyšší možné kvalitě. A pokud můžeme podporovat regionální výrobce kvalitních potravin, které jsou navíc žádané a chutné,  tak to je úplně skvělá kombinace.

Myslíme si, že je rozhodující ochutnat. Považuji totiž za stěžejní, abyste u nás ochutnali jak sýry, tak jiné delikatesy a další produkty. Navíc platí staré pravidlo: 100 lidí = 100 chutí. Díky tomu, že u nás ochutnáte, se můžete jednoduše rozhodnout, zda vydávat své vydělané peníze za konkrétní vámi vybrané kvalitní produkty.

Ve chvíli, kdy jsem „štelovala“ svůj fotoaparát na tuto fotkuBylinkové sádlo od Zrcadla, se objevila ve dveřích moje kamarádka, naše stálá zákaznice Marťa. Přišla mě pozdravit a vyzvednout si svůj oblíbený kus sýra, který jsem jí měla nachystat.

Zrovna jsem měla namazány dva chleby s bylinkovým sádlem, a tak jsem jí jeden vrazila do ruky, ať si dá se mnou. Nejlepší na tom je, že odcházela navíc ještě s masovou sklenicí vepřového masa ve vlastní šťávě, kterou bude mít pro sebe tak na dvě večeře. Jsou to totiž opravdové kusy masa. Nejvíce mě těší, že Marťa byla spokojená a měla radost ze svého nákupu.

A jaké výrobky Od Zrcadla u nás najdete?

⇒ vepřové maso ve vlastní šťávě

⇒ bůčková pomazánka

⇒ škvarková pomazánka

⇒ bylinkové sádlo

⇒ uzený losos v oleji

 

Přeji vám krásný den s úsměvem a těším se na vás.

Jana Fišerová

Komentáře
  • Zůstaňte s námi

    Chcete vědět o novinkách, dění, akcích, zajímavostech, či našich kulinářských událostech?

  • Kategorie